תנועה משמעותה –אושר. היא ממלאת צורך יום יומי. לכן הגיל הנכון להתחיל פעילות אקטיבית, ספורטיבית הוא בגיל הרך.
מפגשים מהנים ובריאים, לגוף ולנפש.
מטרות חוג תנועה לגיל הרך:-
 שילוב התנועה בסביבה הפיסית והחברתית, 
חינוך לתנועה וחינוך לשלמות , 
פיתוח ושיפור יכולות ומיומנויות מוטוריות בגיל הרך, 
פיתוח מערכות התנועה והחושים, 
העשרת יכולות שפתיות, חיזוק הקשב והריכוז, 
פיתוח קואורדינציה, 
העצמת הדימוי העצמי וחיזוק הביטחון העצמי של הילד. 
בחוגי תנועה אנו משלבים מוסיקה, משחקים ואביזרי ספורט.

*החוג מועבר ע"י צוות מדריכות מוסמכות ומקצועיות
 תנועה לגיל הרך, ליווי התפתחותי, תנועה הורים-ילדים.
 

תנועה לילדים

יוגה 

אימון יוגה המותאם במיוחד לילדים. היוגה מפתחת מודעות לגוף, שפה, כישורי קשב, שיתוף פעולה והתבוננות. היא מלמדת את הילדים על הטבע והסביבה שלהם ומגרה את הדמיון. הלמידה נעשית דרך משחק, תנועה, שירה וחיקוי בהתנסות מגוונת ומהנה.
יוגה הורים ילדים. 
חברו הטוב של האדם הוא הכלב. פעילות נהדרת המציעה מפגש מעניין ומסקרן של ילדים עם כלבים, באמצעות הדרכה מעשירה ומהנה. הילדים ילמדו על עולמו של הכלב, כיצד ניתן לאלף כלבים ובדרך זו ילמדו על נתינה, אמפטיה, חברות וערכים שבין אדם לחברו ואדם לכלבו. 

אלופי האילוף

חוגים
 
חוג ייחודי ויוצא דופן. בעולם האינסטנט שלנו, ישנם שירים ומקצבים שהם חסרי גיל. יש לנו את הזכות להכיר לילדים את השירים הללו, ותוך כדי תנועה לשפר מיומנויות מוטוריות ולפתח קואורדינציה . 
אם ייצא לכם לצפות מהצד בחבורת ילדים גדולה משתפת פעולה ורוקדת ריקוד בהתלהבות ובאנרגיה, אין ספק שתרצו לחזור במכונת הזמן לזמנים נטולי מסכים.
זהו חוג המאפשר קרבה מסוג אחר, גיבוש וחברות מופלאה. זהו חוג שכמעט כל חבר שמצטרף מתמיד . חוג נדיר.
 

ריקודי עם

'משחקי תאטרון' לילדים קטנים וגדולים. ההפעלה מועברת ע"י צוות שחקנים מוכשרים וכריזמטיים באווירה נעימה וכיפית. הילדים יכירו את עולם התאטרון והבמה דרך משחק, וייחשפו לעולם קסום של דמיון דמויות ומשחקי אימפרוביזציה ותרגילים המפתחים את הדמיון. פעילות  מעצימה וחווייתית שמחזקת  את הקשר החברי בין הילדים, את  הדימוי העצמי והביטחון העצמי של הילדים. לימוד נרחב על שימוש והבנת שפת גוף, משחקי פנטומימה ושימוש בקול. התמודדות עם פחד במה וקהל. מפגשים מרתקים שבהם הילדים הופכים לשחקנים
> חוגים לילדים סדנאות לילדים ונוער.
חוגים
  • תנועה
  • יוגה לילדים
  • זומבה
  • מחול
  • תאטרון
  • ריקודי עם
  • אוריגמי
  • אלופי האילוף 

תיאטרון סיפור

פעילות ייחודית יוצאת דופן לילדים צעירים בגילאי גן ובי"ס הפעלה קצבית, שמחה ותוססת. לימוד וחזרה על צעדים פשוטים במקצבים לטיניים ובינלאומיים שונים כמו, קליפסו, רגטון והיפ הופ. הפעלה גופנית שמחה ואנרגטית המשלבת בין היתר גם משחקי תנועה. הפעילות באה לעודד את הילדים לפתח קואורדינציה, שיווי משקל, יצירתיות, זיכרון, להעניק ערכים של כבוד, מנהיגות, בטחון עצמי ודימוי עצמי. לגילאי 4 ומעלה. 

זומבה קידס

phone, phone, contact, telephone, support, call
טלפקס
077-5512339
טלפון
050-8506030 
052-2299113 
דואל
info@lilach-bidur.co.il

עקבו אחרינו

אודות

חברת "לילך בידור והפעלות" הוקמה בשנת 2004 על ידי לילך עמי- אמסלם בעלת תואר B.A בתקשורת, ניהול והפקת אירועים, פרסום, יחסי ציבור. מורהלתנועה, קצב ומחול לגיל הרך , בוגרת וינגייט ו-B.Education.
 
הצטרף