- מברק מזמר ,תאטרון, הפעלות ילדודס -

באושר ובכושר

באושר ובכושר

תכנית חדשנית וייחודית של הפעלה ספורטיבית בריאותית כיפית ומהנה לילדים קטנים וגדולים. הפעלה אנרגטית וקצבית המשלבת תרגילי ספורט קלים לביצוע, חימום , מתיחות, תרגילים בזוגות ובקבוצות באווירה של כיף בליווי אביזרי ספורט מיוחדים, מוסיקה קצבית ומקפיצה.
תיאטרון סיפור

תיאטרון סיפור

דרך מופלאה לספר סיפורים ולהפליג בעולם הדמיון שילדים כה אוהבים.  
תאטרון סיפור מקנה חוויה רב חושית, צבעונית וחינוכית לילדים קטנים וגם גדולים. הסיפור מועבר כהצגה ע"י שחקנ\ית, בליווי אביזרים, בובות, שירים, מוסיקה ובהשתתפות מלאה של הילדים.
​תאטרון סיפור מותאם לגילאים של קהל היעד ונבחר על ידי הלקוח מתוך רפרטואר עשיר של סיפורי ילדים.
הצגות ילדים, תאטרון בובות לילדים, מספרי סיפורים ופעילות לפתיחת ספריה.
 
משחקי תיאטרון

משחקי תיאטרון

לילדים קטנים וגדולים. ההפעלה מועברת ע"י צוות שחקנים מוכשרים וכריזמטיים באווירה נעימה וכיפית. הילדים יכירו את עולם התאטרון והבמה דרך משחק וייחשפו לעולם קסום של דמיון דמויות ומשחקי אימפרוביזציה, תרגילים המפתחים את הדמיון, פעילות  מעצימה וחווייתית שמחזקת  את הקשר החברי בין הילדים, את  הדימוי העצמי והביטחון העצמי של הילדים. לימוד נרחב על שימוש והבנת שפת גוף, משחקי פנטומימה ושימוש בקול. התמודדות עם פחד במה וקהל. מפגשים מרתקים שבהם הילדים הופכים לשחקנים. 
>> חוגים לילדים   >> סדנאות לילדים ונוער.
phone, phone, contact, telephone, support, call
טלפקס
077-5512339
טלפון
050-8506030 
052-2299113 
דואל
info@lilach-bidur.co.il

עקבו אחרינו

אודות

חברת "לילך בידור והפעלות" הוקמה בשנת 2004 על ידי לילך עמי- אמסלם בעלת תואר B.A בתקשורת, ניהול והפקת אירועים, פרסום, יחסי ציבור. מורהלתנועה, קצב ומחול לגיל הרך , בוגרת וינגייט ו-B.Education.
 
הצטרף